سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعلام کرد که نیامدن آلکنو به ایران قطعی نیست اما او دو آپشن را برای فدراسیون ایران پیشنهاد داده است.

امیر خوشخبر در گفت و گو با ایسنا، درباره خبرهایی که درباره تصمیم آلکنو مبنی بر نیامدنش به ایران منتشر شده است، توضیح داد: شخصا بنده در این مورد موضوع و یا خبر قطعی نشنیده‌ام و نمی‌دانم این خبر چگونه منتشر شده است. 

او در ادامه با اشاره به قرارداد امضا شده فدراسیون و آلکنو اظهار کرد: در زمان امضای قرارداد با این مربی، وقتی که با آکنو صحبت کردیم دو آپشن را پیشنهاد داد. اول اینکه سر موقع با شروع اردوهای تیم ملی به ایران آمده و کار خود را شروع کند و سپس برای یک‌ اردوی تدارکاتی تیم عازم کازان شود.

سرپرست تیم‌ ملی والیبال ادامه داد: آپشن دوم او هم این بود که اگر بازی‌های باشگاهی آن‌ها به مراحل بالاتر رفت و آلکنو نتوانست به ایران بیاید، دستیار او آقای توتولو به ایران بیاید تا تمرینات تیم ملی ایران را شروع کند و وقتی اردو یک مقدار جلو رفت او به تیم ملی ملحق شود.

او در پایان تاکید کرد: البته مسائل کرونا و قرنطینه هم آپشن‌هایی بودند که به آن‌ها نپرداختیم. هدف این است که تیم ملی چه با توتولو و چه با حضور شخص آلکنو کار خود را شروع و در ادامه هم یک اردو را در کازان داشته باشد تا از همانجا هم عازم مسابقات شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا