رئیس کمیته مسابقات فدراسیون‌ والیبال ایران ضمن عذرخواهی از جامعه این رشته، گفت: اشتباه پیش آمده را پذیرفته و تلاش خواهیم ‌کرد ‌دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

شهرام عظیمی در گفت و گو با ایسنا، درباره حواشی به وجود آمده در بازی تیم‌های خاتم اردکان و فولاد سیرجان از هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال، توضیح داد: به دلیل اشتباه پیش آمده توسط دبیر محترم کمیته مسابقات فدراسیون که باعث ایجاد یکسری مشکلات شد، ما صمیمانه از بازیکنان، کادرفنی و همه عوامل تیم سیرجان عذرخواهی می‌کنیم. 

او افزود: این موضوع اشکالی از جانب دبیر محترم کمیته مسابقات آقای انصاری بود که حکم قضایی تیم خاتم را در زمان خودش اعلام نکرده بودند. ما صمیمانه از جامعه محترم والیبال نیز عذرخواهی کرده و این اشتباه را می‌پذیریم. 

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون والیبال، درباره آخرین وضعیت تیم خاتم نیز گفت: این حکم بخاطر شکایت آقای آرمات از تیم خاتم است و اگر باشگاه خاتم تا پیش از هفته بیست و سوم یعنی روز جمعه، توافق نکرده یا به حکم‌ عمل‌ نکند، اجازه بازی در هفته بعد را هم‌ نخواهد داشت. تیم خاتم امروز هم نباید بازی می‌کرد اما متاسفانه اشتباهی بود ‌که ناخواسته رخ داد.

او در مورد صحبت‌هایی که راجع به وجود شرط بندی در لیگ والیبال مطرح‌می‌شود هم اظهار کرد: بر اساس دین مبین اسلام ‌و اعتقادات، ما هر زمان و هر جایی که در این مورد بو ببریم و مدارک و مستندات باشد، تمام قد ورود خواهیم‌ کرد تا چنین اتفاق ناخوشایندی تکرار ‌نشده و ریشه کن شود.

عظیمی در پاسخ به این سوال که آیا با وجود خبرهایی که در مورد دستگیری چند تن از این افراد منتشر شده تا کنون‌ سند و مدارکی به دست فدراسیون نرسیده است؟ اظهار کرد: در حقیقت این اخبار تنها در حد شنیده‌ها بوده و تا کنون مستنداتی به فدراسیون ارائه نشده است. بنده از همین الان اعلام می‌کنم که هر کس مستنداتی دارد ارائه کند تا واکنش فدراسیون را ببینند. مطمئنا در این‌ مورد هیچ کم کاری از سمت ما صورت نمی‌گیرد.

او در مورد خبرهای بازداشت برخی از افراد شرط بند در لیگ یک‌ نیز گفت: این اخبار هم‌ تنها در حد شنیده‌ها و به صورت شفاهی مطرح شدند، هیچ بازداشتی تایید نشده و مدرکی هم ارائه نکرده‌اند. اگر قطعی شود فدراسیون شدیدا مقابل این‌ موضوع می‌ایستد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا