ملی پوش والیبال ایران با کسب ۱۶ امتیاز، مقابل تایلند درخشید.

به گزارش ایسنا، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۱ شهریور به میزبانی ژاپن درحال پیگیری است که تیم ملی والیبال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در صدر گروه B قرار دارد و با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است.

در بازی دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (دوشنبه) به مصاف تیم ملی والیبال تایلند رفت. بلندقامتان ایران در این مسابقه موفق شدند بدون دردسر با نتیجه ۳ بر صفر برنده شوند.

کنفدراسیون والیبال آسیا در خصوص این بازی نوشت: “ایران پیروزی دوم خود را در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا  مقابل تایلند به دست آورد. صابر کاظمی در این مسابقه عملکرد درخشانی داشت و توانست ۱۶ امتیاز را کسب کند. این ملی پوش ۹ امتیاز از حمله و ۷ امتیاز از سرویس برای تیم ملی والیبال ایران به دست آورد.

تایلند سعی کرد فشار را بر روی تیم ملی والیبال ایران قرار دهد اما این تیم اشتباهات زیادی را انجام داد. می توان گفت که مجرد در دفاع روی تور موثر عمل کرد. ایران در بازی بعدی به مصاف پاکستان خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایران به دنبال دفاع از عنوان قهرمانان خود در این رقابت ها است. “

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا